El kurutma makinesi fiyatları

El kurutma makinesi fiyatları

Ankastre el kurutma makineleri banyo duvarının içine gömülen bir mekanizmaya sahiptir. Banyonuz ham inşaat halindeyken ya da derin bir restorasyondayken takılması tercih edilir. Başka ankastre ürünlerden farklı olarak makinenin sıcakla genleşmesinin de hesaba katılması gerekir.

El kurutma makinesi fiyatları en başta ürünün çeşidine göre değişiklik gösterir. Sensörlü makineler, fotoselli makinelerden biraz daha ekonomiktir. Makinenin gövde malzemesi de fiyatı etkiler. Plastik veya metal gövde, paslanmaz çelik gövdeden biraz daha uygun olacaktır. Ürünün markası ve menşei de fiyatları etkiler. Elbette, bu ürünlerin büyük ölçüde işletmeler için olduğu da göz önünde bulundurulmalı. Xinda ve JVD gibi markaların ürünlerini artemia’da bulabilirsiniz.

El kurutma makineleri fiyatları

El kurutma makinesi fiyatları

El kurutma makineleri fiyatları

El kurutma makinelerinin fiyatları ek pdf belgededir. Resme tıklayınız. Çoklu alım yapacak iseniz iskonto oranlarınızı öğrenmek için lütfen arayınız.

otoselli otomatik yada butonlu manuel olarak çalışan el kurutma makineleri, havlu kağıt israfını önlemesi yönü ile ekonomiye katkı sağlamakta, çevre duyarlılığı açısından da doğaya katkı sağlamaktadır.

Son yıllarda işletmeciler tarafından yoğun rağbet gören bu cihazlar, el kurutma süresinin kısaltılması ile zamandan da tasarruf sağlamaktadır. Eski nesil klasik el kurutma makinaları yüksek enerji tüketimi ve uzun sürede el kurutması nedeni ile artık yerini yavaş yavaş yeni jenerasyon el kurutma makinelerine bırakmıştır.

Eski nesil el kurutmaları kullanan kişilerin uzun süre cihaz başında ellerini kurutmak için beklemek zorunda kalmalarından ve bu konudaki şikayetleri, el kurutma makinesi üreticilerini daha hızlı sürede daha az enerji tüketen cihazlar üretme arayışına sokmuştur.

Bu konuda jet motor sistemini başarı ile el kurutma makinelerine uyarlayan el kurutma makinesi üreticileri daha az enerji ile çok daha kısa sürede el kurutan cihazlar üretmişlerdir. Artemia Islak Hacim Ekipmanları olarak satışa sunduğumuz el kurutma makinaları eski nesil ve yeni jenerasyon jet motorlu olmak üzere iki gruba ayrılmıştır.

Artemia El kurutma makineleri

Artemia Aksesuar olarak ıslak hacim ekipmanları konusunda yılların deneyimine sahibiz. Otel, hastane, üniversite, site, benzin istasyonu, okul, kamu kuruluşu, fabrika gibi yerlerin yıllardır ıslak hacim ekipmanlarını temin etme, montaj ve sonrası ihtiyaç olan servisler konusunda yılların birikimine sahibiz.

Artemia Islak Hacim Ekipmanları olarak, Fotoselli, Butonlu, Jet motorlu, istediğiniz güç te el kurutma makinelerini, istediğiniz yere kurabilir ve yıllarca sorunsuz servis hizmeti verebiliriz.

El kurutma makineleri   Islak Hacim Ekipmanları   Artemia İletişim  Perpa Islak Hacim Ekipmanları