Fotoselli El Kurutma Makinesi EKM91K

Fotoselli El Kurutma Makinesi EKM91K

Fotoselli El Kurutma Makinesi EKM91K (GSQ91K) Genel Özellikleri

Fotoselli El Kurutma Makinesi EKM91K Fotoselli olup, alttan üflemelidir. İnfrared ışıklı 304 kalite paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. 900 W gücündedir. 220-240 Volt arası gerilimde çalışır, 4.1 Amper akım çeker. IP22 standartlarında güvenlik donanımına sahiptir. Saatte 89 m3 hava üfleme kapasitesine sahip olup hava üfleme hızı saniyede 105 metredir.

Fotoselli El Kurutma Makinesi EKM91K, ağırlığı 4.1 Kg olup, ölçüleri 252x300x169 mm dir.

Fotoselli El Kurutma Makinesi EKM91K

Fotoselli El Kurutma Makinesi EKM91K

Fotoselli El Kurutma Makinesi EKM91K (GSQ91K ) Teknik  Özellikleri

Voltaj 220V-240V/50Hz
Güç 900W
Akım 4,1A
Güvenlik IP22
Kapasite 89m3/h
Hava Hızı 105m/s
Ağırlık 4,1Kg
Boyutlar 252x300x169mm

El Kurutma Makineleri

El kurutma cihazları veya el kurutma makineleri birçok kişinin elini yıkaması ve kurulaması gereken işletmelerin olmazsa olmazlarından biri olan bir aksesuarlardır. Artemia!nın Islak Hacim ekipmanları kategorisi altında bulabileceğiniz bu cihazlar, evlerden çok ofislerde ve restoranlarda tercih edilir.

El Kurutma Makinelerinin Genel Özellikleri

El kurutma makinelerinin  temel özelliği otomatik veya manuel olarak, ellerinizi kurutabilecek kadar sıcak hava üflemesidir. Ellerinizi yıkadıktan sonra çeşitlere göre ya manuel olarak düğmeye basarak ya da fotoselli, kızıl ötesi ışınlarla elinizi algılayan sistemlerle otomatik olara kurutursunuz. Makina sıcak hava üfleyerek ellerinizdeki suyu buharlaştırır. Otomatik modellerde ellerinizi hareket ettirmediğiniz zaman belli bir süre sonra makina kendiliğinden kapanır. (Bu süre genelde 30 saniye ve 1 dakika arasındadır) Manuel modellerde siz kendiniz bir düğmeye basarak sistemi çalıştırır veya kapatırsınız.

El kurutma makinelerinin boyutları çeşidine göre değişiklik gösterir. Duvara monte bir makina daha az yer kaplarken yerden yükselen bir makina daha fazla yer kaplar.

El Kurutma Makine Çeşitleri

El kurutma makinelerinin mekanizması aynı olsa da çalışma prensibi ve montaj açısından farklı çeşitleri var. Sensörlü el kurutma makinesi, en sık rastlanan çeşitlerden biri. Duvara monte edilen bu makine aşağıya doğru kısa bir boru olur ve siz elinizi makinenin altında oynattığınızda bu borudan sıcak hava üflenmeye başlar. Fotoselli el kurutma cihazlarıise genelde yere konulur ve portatif klima görünümündedir. Makinenin ortası aralıktır ve üst kısma elinizi koyduğunuzda fotoseller sizi algılayarak sıcak hava üflenmesini sağlar. Buradaki sıcak hava ince deliklerden geliyor gibidir ve elinizde yarattığı his daha farklıdır.

El Kurutma Makineleri    El Kurutma Makinesi Fiyatları    Islak Hacim Ekipmanları    Artemia İletişim   Perpa Islak Hacim