Jet El Kurutma Makinesi EKM87 (GSQ87) 900W

Jet El Kurutma Makinesi EKM87

Jet El Kurutma Makinesi EKM87

Jet El Kurutma Makinesi EKM87 (GSQ87) Genel Özellikleri

Jet El Kurutma Makinesi EKM87 Jet El Kurutma Makinesi, Fotoselli olup Jet Motorludur. İnfrared Işıklı ve Çelik Gövdeye sahiptir. 220-240 V gerilimle çalışır. Frekans 50 Hz dir. EKM87 900 W güce sahip olup, 3.9 Amper akım çekmektedir. IP22 Güvenlik standartlarıyla donatılmış olan EKM87, saatte 1490 m3 hava üfleme kapasitesine sahiptir.

Hava üfleme hızı saniyede 64 m3 olup ağırlığı 4 kilogramdır. EKM87’nin yüksek kapasitesine rağmen boyutları sadece 268x240x176 mm dir.

Jet El Kurutma Makinesi EKM87 (GSQ87) Teknik Özellikleri

Voltaj 220V-240V-/50Hz
Güç 900W
Akım 3,9A
Güvenlik IP22
Kapasite 140m3/h
Hava Hızı 64m/S
Ağırlık 4 kg
Boyutlar 268x240x176 mm

El Kurutma Makineleri

El kurutma cihazları veya el kurutma makineleri birçok kişinin elini yıkaması ve kurulaması gereken işletmelerin olmazsa olmazlarından biri olan bir aksesuarlardır. Artemia!nın Islak Hacim ekipmanları kategorisi altında bulabileceğiniz bu cihazlar, evlerden çok ofislerde ve restoranlarda tercih edilir.

El Kurutma Makinelerinin Genel Özellikleri

El kurutma makinelerinin  temel özelliği otomatik veya manuel olarak, ellerinizi kurutabilecek kadar sıcak hava üflemesidir. Ellerinizi yıkadıktan sonra çeşitlere göre ya manuel olarak düğmeye basarak ya da fotoselli, kızıl ötesi ışınlarla elinizi algılayan sistemlerle otomatik olara kurutursunuz. Makina sıcak hava üfleyerek ellerinizdeki suyu buharlaştırır. Otomatik modellerde ellerinizi hareket ettirmediğiniz zaman belli bir süre sonra makina kendiliğinden kapanır. (Bu süre genelde 30 saniye ve 1 dakika arasındadır) Manuel modellerde siz kendiniz bir düğmeye basarak sistemi çalıştırır veya kapatırsınız.

El kurutma makinelerinin boyutları çeşidine göre değişiklik gösterir. Duvara monte bir makina daha az yer kaplarken yerden yükselen bir makina daha fazla yer kaplar.

El Kurutma Makine Çeşitleri

El kurutma makinelerinin mekanizması aynı olsa da çalışma prensibi ve montaj açısından farklı çeşitleri var. Sensörlü el kurutma makinesi, en sık rastlanan çeşitlerden biri. Duvara monte edilen bu makine aşağıya doğru kısa bir boru olur ve siz elinizi makinenin altında oynattığınızda bu borudan sıcak hava üflenmeye başlar. Fotoselli el kurutma cihazlarıise genelde yere konulur ve portatif klima görünümündedir. Makinenin ortası aralıktır ve üst kısma elinizi koyduğunuzda fotoseller sizi algılayarak sıcak hava üflenmesini sağlar. Buradaki sıcak hava ince deliklerden geliyor gibidir ve elinizde yarattığı his daha farklıdır.

El Kurutma Makineleri    El Kurutma Makinesi Fiyatları    Islak Hacim Ekipmanları    Artemia İletişim   Perpa Islak Hacim

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir