Xinda saç kurutma makinesi 1200w RCY120-18A

Xinda saç kurutma makinesi 1200w RCY120-18A

Xinda saç kurutma makinesi 1200w RCY120-18A

Xinda saç kurutma makinesi 1200w RCY120-18A Genel Özellikleri

RCY120-18A saç kurutma makinesi, 1200W Kurutma gücü. Tutucuda ana güç anahtarı ve ışık göstergesi; anında açma/kapama, Şeffaf kapakla toz ve suyun kolaylıkla uzak tutulması. Dikey olarak duvara monte tutucu manşonu ve yerden tasarruf. Otel ve aileler için mükemmel bir seçim
110/220V Traş prizli

Xinda saç kurutma makinesi 1200w RCY120-18A

Xinda saç kurutma makinesi 1200w RCY120-18A

Xinda saç kurutma makinesi 1200w RCY120-18A teknik özellikleri

Xinda saç kurutma makinesi 1200w RCY120-18A

Asma Yuvalı
Güç 1200W
Traş Prizli 110/220V
Kapasite 78m3/saat
2 Kademeli

SAÇ KURUTMA MAKİNELERİ

Artemia Islak Hacim Ekipmanları, Oteller, kamu kuruluşları vb. yerler için profesyonel saç kurutma makinelerini hizmetinize sunar. Takar, bakar, yeniler.

Saç kurutma makinesi satın alırken gücüne, ısı ve hava akım kademelerine, soğuk üfleme seçeneğine öncelikli olarak dikkat edilmelidir. Bu özelliklerin yanı sıra, kullanım amacınıza göre saç şekillendirici başlıklarını ve kordon boyunu da kontrol edebilirsiniz.

Saç kurutma makinelerinden en iyi verimi alabilmek için şu hususlara dikkat edilmesi önerilir: Saçın ıslaklığı önce havluyla alınır. Kurutma makinesinin direkt olarak ıslak saça uygulanmaması saçın nemini kaybetmesini ve matlaşmasını önler.

Makinenin en yüksek sıcaklıkta çalıştırılmaması, doğrudan diplere değil de saç tutamlarına tutulması, saç kurutulurken makinenin hareket ettirilmesi önerilir. Makine ile saçı kuruturken aynı zamanda saça şekil vermek de mümkündür.

Eğer hacimli saçlar elde etmek istiyorsanız kurutma esnasında saçlarınızı öne atmanız ve makineyi hareket ettirerek işlemi gerçekleştirmeniz tavsiye edilir. Böylelikle hem saçlar hacim kazanır hem de kafa bölgesinde kan dolaşımı hızlanır.

Saçlarınızın kabarmamasını, basık ve düz olmasını tercih ediyorsanız kurutma işlemi sırasında saçlarınızı yukarıdan aşağıya doğru tarayabilirsiniz. Saç kurutma makinesi satın alırken makinenin hem ısı hem hava akım hız kademeleri olmasına dikkat edilir. Soğuk hava üfleme seçeneğinin olması tercih edilir.

Saç tiplerine ve şekillendirme gereksinimlerine en iyi şekilde uyum sağlayan hassas sıcaklık ve hava kontrolüne sahip makineler ile arzu edilen sonuçları almak mümkün hale gelir. Kurutma makinesi satın alırken ürün güvenliği konusu dikkat edilmesi gereken bir diğer unsurdur.

Islak Hacim Ekipmanları  

İletişim 

Perpa

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir