Xinda saç kurutma makinesi 1200w RCY120-18A1

Xinda saç kurutma makinesi 1200w RCY120-18A1

Xinda saç kurutma makinesi 1200w RCY120-18A1

Xinda saç kurutma makinesi 1200w RCY120-18A1 Genel Özellikleri

Xinda saç kurutma makinesi 1200w RCY120-18A1 1200Watt kurutma gücüne sahiptir
Duvara monte edilmiş tutucuda ana güç anahtarı ve ışık göstergesi mevcuttur.
Anında açma/kapama özelliğine sahiptir.
Şeffaf kapakla toz ve suyun kolaylıkla uzak tutulur.
Dikey olarak duvara monte edilmiş tutucu manşonu ile  yerden tasarruf edersiniz.
Otel, benzin istasyonu, motel, tatil köyleri ve aileler için mükemmel bir seçimdir.

Xinda saç kurutma makinesi 1200w RCY120-18A1

Xinda saç kurutma makinesi 1200w RCY120-18A1

Xinda saç kurutma makinesi 1200w RCY120-18A1 Teknik Özellikleri

Asma Yuvalı
Güç 1200W
Kapasite 78 m3/saat
2 Kademeli
Xinda saç kurutma makinesi 1200w RCY120-18A1

Xinda saç kurutma makinesi 1200w RCY120-18A1

Artemia saç kurutma makineleri 1200 W ile 2500 W güç aralığındadır. Makineler; iyonlu olup olmamalarına, soğuk hava üfleme özelliği içerip içermemelerine ve difüzöre sahip olup olmamalarına göre çeşitlilik gösterirler.

Xinda, JVD, gibi profesyonel markalara ait ürünlere Artemia’dan ulaşabilirsiniz.

Saç kurutma makinelerinden en iyi verimi alabilmek için şu hususlara dikkat edilmesi önerilir: Saçın ıslaklığı önce havluyla alınır. Kurutma makinesinin direkt olarak ıslak saça uygulanmaması saçın nemini kaybetmesini ve matlaşmasını önler.

Makinenin en yüksek sıcaklıkta çalıştırılmaması, doğrudan diplere değil de saç tutamlarına tutulması, saç kurutulurken makinenin hareket ettirilmesi önerilir. Makine ile saçı kuruturken aynı zamanda saça şekil vermek de mümkündür.

Eğer hacimli saçlar elde etmek istiyorsanız kurutma esnasında saçlarınızı öne atmanız ve makineyi hareket ettirerek işlemi gerçekleştirmeniz tavsiye edilir. Böylelikle hem saçlar hacim kazanır hem de kafa bölgesinde kan dolaşımı hızlanır.

Saçlarınızın kabarmamasını, basık ve düz olmasını tercih ediyorsanız kurutma işlemi sırasında saçlarınızı yukarıdan aşağıya doğru tarayabilirsiniz. Saç kurutma makinesi satın alırken makinenin hem ısı hem hava akım hız kademeleri olmasına dikkat edilir. Soğuk hava üfleme seçeneğinin olması tercih edilir.

Saç tiplerine ve şekillendirme gereksinimlerine en iyi şekilde uyum sağlayan hassas sıcaklık ve hava kontrolüne sahip makineler ile arzu edilen sonuçları almak mümkün hale gelir. Kurutma makinesi satın alırken ürün güvenliği konusu dikkat edilmesi gereken bir diğer unsurdur.

Yangın tehlikesine karşı hem ürünü hem sizi koruyacak bir termostata sahip olması önerilir. Rahat kullanım için kablo uzunluğunun yeterli olması, ideal bir kalınlığa sahip olması gerekir. Tercih ettiğiniz ürünün ergonomik olması, hafif olması kurutma işlemi esnasında kolaylık sağlar.

Sessiz çalışması özellikle geceleri kullanım açısından önem taşır. Ürünün garanti süresine ve kapsamına dikkat etmeniz olası bir sorun halinde rahatlık sağlar. Saç kurutma makinesi seçerken ucuz ürünlerden kaçınmak; onun yerine uluslararası standartlarda üretilmiş, kaliteli bir makineyi tercih etmek gerekir.

Ev tipi saç kurutma makineleri ile kuaförlerde kullanılan fön makineleri arasındaki ayrımı makinenin gücü belirler. Profesyonel fön makineleri 2400 ila 2700 Watt aralığındadır. Uygun fiyat ve indirim fırsatlarıyla Artemia’da.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir