Xinda saç kurutma makinesi GDC700B

Xinda saç kurutma makinesi GDC700B

Xinda saç kurutma makinesi GDC700B genel özellikleri

Xinda saç kurutma makinesi GDC700B traş prizli 700w
GDC-700B Saç Kurutma Makinesi
Düşük elektrik tüketimi
15 dakikalık otomatik zamanlayıcı
Mika ısıtma elemanları
Elektrik çarpmasına karşı yüksek koruma
Güçlü su geçirmez yapı
Sünmez sağlam hortum
Turbo dizayn ve duvara kolay montaj
110/220V Traş prizli

Xinda saç kurutma makinesi GDC700B

Xinda saç kurutma makinesi GDC700B

Xinda saç kurutma makinesi GDC700B teknik özellikleri

ÖZELLİKLER
Güç 700W
Traş Prizli 110/220V
Kapasite
Otomatik Çalışma Süresi Ayarlı
Saç kurutma makineleri

Saç kurutma makineleri

Xinda saç kurutma makinesi GDC700B kullanımı

Saç kurutma makinelerinden en iyi verimi alabilmek için şu hususlara dikkat edilmesi önerilir: Saçın ıslaklığı önce havluyla alınır. Kurutma makinesinin direkt olarak ıslak saça uygulanmaması saçın nemini kaybetmesini ve matlaşmasını önler.

Makinenin en yüksek sıcaklıkta çalıştırılmaması, doğrudan diplere değil de saç tutamlarına tutulması, saç kurutulurken makinenin hareket ettirilmesi önerilir. Makine ile saçı kuruturken aynı zamanda saça şekil vermek de mümkündür.

Xinda saç kurutma makinesi GDC700B

Xinda saç kurutma makinesi GDC700B

Eğer hacimli saçlar elde etmek istiyorsanız kurutma esnasında saçlarınızı öne atmanız ve makineyi hareket ettirerek işlemi gerçekleştirmeniz tavsiye edilir. Böylelikle hem saçlar hacim kazanır hem de kafa bölgesinde kan dolaşımı hızlanır.

Saçlarınızın kabarmamasını, basık ve düz olmasını tercih ediyorsanız kurutma işlemi sırasında saçlarınızı yukarıdan aşağıya doğru tarayabilirsiniz. Saç kurutma makinesi satın alırken makinenin hem ısı hem hava akım hız kademeleri olmasına dikkat edilir. Soğuk hava üfleme seçeneğinin olması tercih edilir.

Saç tiplerine ve şekillendirme gereksinimlerine en iyi şekilde uyum sağlayan hassas sıcaklık ve hava kontrolüne sahip makineler ile arzu edilen sonuçları almak mümkün hale gelir. Kurutma makinesi satın alırken ürün güvenliği konusu dikkat edilmesi gereken bir diğer unsurdur.

Yangın tehlikesine karşı hem ürünü hem sizi koruyacak bir termostata sahip olması önerilir. Rahat kullanım için kablo uzunluğunun yeterli olması, ideal bir kalınlığa sahip olması gerekir. Tercih ettiğiniz ürünün ergonomik olması, hafif olması kurutma işlemi esnasında kolaylık sağlar.

Sessiz çalışması özellikle geceleri kullanım açısından önem taşır. Ürünün garanti süresine ve kapsamına dikkat etmeniz olası bir sorun halinde rahatlık sağlar. Saç kurutma makinesi seçerken ucuz ürünlerden kaçınmak; onun yerine uluslararası standartlarda üretilmiş, kaliteli bir makineyi tercih etmek gerekir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir